صدای مخاطبان؛

موفق به اخذ تسهیلات دولتی و حمایت از تولید نمی‌شویم

خطاب به معاونت اقتصادی استانداری ایلام
با سلام و احترام
از رسانه ی شما خواهشمندیم صدای ما تولید کنندگان باشد.
من و همسرم با قسط و قرض توانستیم، اولین کارگاه تولید رزین پلی استر مخصوص سنگ مصنوعی در استان ایلام را راه اندازی کنیم، اما متأسفانه با تمام تلاش‌های صورت گرفته تاکنون نتوانسته‌ایم موفق به اخذ تسهیلات دولتی و حمایت از تولید شویم.
هم اکنون نیز برای خرید مواد اولیه با مشکل مواجه شده ایم و ایلام نیز فاقد این مواد است و ما مجبور به سفارش از شهرهای دیگر هستیم.
لازم به ذکر است ،برای خرید مواد اولیه علاوه بر تهیه رزین و کرایه بار و غیره... باید برابر یک تُن پودر مخصوص برای استفاده یک ماه سفارش دهیم که تأمین این حجم از مواد بدون حمایت‌های دولتی و گرفتن تسهیلات کم‌بهره برای شروع کار ممکن نیست. «کارگاه کوچک است اما حجم مصرف و استفاده از مواد مذکور برای تولید محصول بالاست.» 
چندین بار به بانک‌ها و مسئولان مرتبط جهت اخذ تسهیلات مراجعه کردیم اما متأسفانه حمایتی صورت نگرفت.
با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری و شعار سال با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردم» انتظار است مسئولان مرتبط در این زمینه همکاری نمایند تا بتوانیم این کارگاه را حفظ و در اقتصاد و اشتغالزایی استان نقش کوچکی ایفا کنیم.
از شما عاجزانه خواهش می کنیم تا صدای ما و امثال ما در راستای کمک به اقتصاد استان و اشتغالزایی باشید و استمداد ما را به گوش مسئولان ارشد استان برسانید.
تاریخ انتشار: ۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت:02:17
نظرات ارسال نظر