پیام تقدیر و تشکر محمدرضا مروارید از مردم استان

محمدرضا مروارید، رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در استان ایلام در پیامی از مردم استان برای انتخابات ریاست جمهوری تشکر کرد.
به گزارش فریاد، متن پیام محمدرضا مروارید بدین شرح می‌باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین(ع)
ملت عزیز و سرافراز ایران اسلامی، مردم نجیب، شریف، عزتمند و سربلند استان ایلام، درک عمیق و وسیع از حقایق و دقایق روزهای حساس میهن عزیزمان در حضور مسوولانه شما در هر دو مرحله چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب هوشمندانه جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان به عنوان سکانداری دلسوز و توانمند قوه اجرایی کشور، جلوه‌های تازه‌ای از باور عمیق شما ملت شریف این آب و خاک به مردم‌سالاری دینی را بر همه جهانیان اثبات کرد.
سلام و درود خدا بر شما که ندای صادقانه و بی‌تکلف دکتر پزشکیان برای_ایران را به گوش جان شنیدید و به یاری وی شتافتید و با او برای سربلندی و عزت و اقتدار میهن این مرز پرگهر هم ‌پیمان شدید.
حضور پرشور و شعور برآمده از خرد و فرهیختگی شما گواه نهادینه بودن ارزش‌های الهی، عدالت، صداقت و اصول انسانی عزت و کرامت است و این حضور معنادار، نویدبخش آغاز راهی است که بی‌شک به انسجام ملی، توسعۀ اقتصادی، افزایش سرمایۀ اجتماعی، گسترش روابط بین‌المللی، ارتقای تاب‌آوری و اعتماد اجتماعی و افزایش رفاه می‌انجامد.
در این میان شور و شعف ایجاد شده در ستادهای انتخاباتی برای آب کردن یخ ناامیدی و غالب شده بر کشور دیدنی و ستودنی بود و بدینوسیله از همه کسانی که با شور و نشاط، خستگی ناپذیر و مصمم، در ستادهای انتخاباتی با کمترین امکانات و با رعایت اصول و اخلاق سنگِ تمام گذاشتند به ویژه جوانان دختران و پسران غیرتمند و توانمندی که عاشقانه و خالصانه برای ایران عزیز پای کار آمدند و همراه مردم پرتویی از امید و اعتماد بر آینده تاباندند که مایه افتخار و مباهات است، کمال تشکر و امتنان دارد.
خدایتان یار و نگهدار به امید سربلندی و سرافرازی و توسعه و پیشرفت استان و ایران اسلامی.

 محمدرضا مروارید
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در استان ایلام
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت:09:41
نظرات ارسال نظر