پیام تبریک سخنگوی ستاد جلیلی پس از پیروزی پزشکیان

شهرام یزدانی سخنگوی ستاد جلیلی پس از پیروزی مسعود پزشکیان پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش فریاد، متن پیام تبریک شهرام یزدانی سخنگوی ستاد سعید جلیلی پس از پیروزی مسعود پزشکیان به شرح زیر است:
«به نام خدا
سلام
چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با همه فراز و نشیبها و تلخی ها و شیرینی هایش به پایان رسید .
در وحله اول به مردم ایران به واسطه مشارکت فعال و پرشوری که در انتخابات داشتند تبریک می گویم و آنها را پیروز اصلی این انتخابات می‌دانم. امیدوارم این حضور مردم سبب خرسندی مقام معظم رهبری شده باشد.
به برادر گرامی ام جناب آقای دکتر پزشکیان پیروزی در انتخابات را تبریک می‌گویم و برای ایشان و دولتشان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در طی چهار سال پیش رو در عین پایبندی به ارزشها و اصول انقلاب و امام (ره) و رهبری امور کشور را به نحو احسن تدبیر نمایند با شناختی که از آقای دکتر پزشکیان دارم مطمئن هستم که ایشان خود را رئیس جمهور همه ۸۸ میلیون جمعیت ایران و نه صرفا ۱۶ میلیون نفری که به ایشان رای دادند می دانند.
به برادر بسیار عزیزم جناب آقای دکتر جلیلی تبریک میگویم که با دانش و منش خود در این انتخابات الگویی از یک سیاستمدار تراز اول متخلق متعهد و مهیا را به جامعه سیاسی کشور ارایه کردند. امیدوارم روزی را شاهد باشیم که صدها نفر با ویژگیهای یک دولتمرد تمام و کمال به عنوان گزینه های انتخاب پیش روی مردم حاضر باشند و این مهم ممکن نیست مگر با ارتقا و تکامل کارکرد حزبی در کشور و ارتباط تنگاتنگ میان نخبگان دانشگاهی و نخبگان سیاسی کشور .
از تمام دوستان عزیزم که در این ایام شب و روز در ستادهای انتخاباتی برای آگاه سازی مردم فعالیت کردند بسیار سپاسگزارم در هر صورت هیجانات دوره انتخابات سبب میشود که برخی از دوستان از ستادهای طرفین بعضا در موضع گیریهای خود از حدود ادب و اخلاق و انصاف خارج شوند. از همه خواهران و برادرانم استدعا دارم که دلخوری ها و کدورتها را پشت سر بگذارند و از امروز یکدل و متحد و متعهد دست همکاری و یاری به سوی یکدیگر دراز کنند .
و در نهایت چه در دولت و چه خارج از دولت تفاوتی نمی‌کند مهم آنست که همگی حتی لحظه‌ای از درد و رنج و مشکلات مردم غافل نشویم و شب و روز دغدغه حل مشکلات این مردم شریف را داشته باشیم .
السلام علی من اتبع الهدی
دکتر شهرام یزدانی»
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ ساعت:11:14
نظرات ارسال نظر