آقای معاون عمرانی؛ از اعلام ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته شما ۶۰۰ ساعت می‌گذرد!

به برکت وجود بارش‌های امسال، منابع آبی ایلام تکمیل است و مردم هیچ عذری نمی‌پذیرند؛ پس بهتر است هرچه زودتر برای رفع اساسی این مشکل اقدام لازم صورت گیرد.
محمدرضا فرجی*
در پی قطعی‌های مکرر آب در ایلام و اعتراض مردم و رسانه‌ها به این وضعیت، معاون عمرانی استانداری ایلام با تشکیل جلسه‌ای در تاریخ ۲۳ خردادماه ۱۴۰۳، از تعیین ضرب الاجل ۴۸ ساعته به آب و فاضلاب استان ایلام خبر داد!
آقای معاون عمرانی؛ از تاریخ اعلام شما تا به امروز ۶۰۰ ساعت گذشته است اما خبری از بهبود وضعیت آب در ایلام نیست.
در ایامی که انتخابات بر نیاز اولیه شهروندان مقدم‌تر بود و دستگاه‌های دولتی به انحاء مختلف درگیر انتخابات بودند، مردم لحظه به لحظه با قطعی و یا افت شدید فشار آب مواجه بودند. مردمی که از ابتدای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی تاکنون با سختی‌های زیادی چون محرومیت و جنگ و... دست و پنجه نرم کرده‌اند و گواه این صحبت، شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای انقلاب، شهدای امنیت و شهدای هسته‌ای است، نباید اینگونه مورد بی‌مهری و کم‌لطفی مدیران قرار گیرند.
مردمی که با وجود نارضایتی از وضعیت موجود همیشه پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند؛ بطوریکه در انتخابات روز گذشته با مشارکت بالا بار دیگر ارادت خود به پرچم مقدس جمهوری اسلامی را اثبات نموده‌اند، نباید بخاطر سوءمدیریت از نیاز اولیه زندگی و مایه حیات بشر محروم بمانند!
و اما خطاب به مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام!
به عمل کار برآید به سخندانی نیست! مردم گوش‌شان از حرف و وعده مسئولین پر است و از شما می‌خواهند در عمل به فکر مردم باشید.
جناب آقای مدیرعامل؛ شما که در بدنه این سیستم بوده‌اید و اکنون توفیق خدمت در سمت مدیرعاملی آب و فاضلاب استان نصیب‌تان شده، پس با خم و چم این سیستم آشنا هستید و انتظار می‌رفت این وظیفه را به نحو احسن انجام دهید!
به برکت وجود بارش‌های امسال، منابع آبی ایلام تکمیل است و مردم هیچ عذری نمی‌پذیرند؛ پس بهتر است هرچه زودتر برای رفع اساسی این مشکل اقدام لازم صورت گیرد.
واقعاً اگر نمی‌توانید از سمت خود استعفا دهید و کار را به اهلش واگذار کنید!
رسانه‌ها بعنوان صدای مردم، این معضل را تا رفع کامل پیگیری خواهند کرد و نمی‌گذارند اینگونه حق مردم برای داشتن حداقل‌های زندگی پایمال گردد.
*خبرنگار
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۳ ساعت:13:32
نظرات ارسال نظر