مدیرکل ورزش و جوانان ایلام:

هیچ ورزشکار ایلامی به کرونا مبتلا نشده است

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام گفت: تاکنون گزارشی مبنی بر مثبت بودن آزمایش کرونای ورزشکاران ایلامی چه در سطح حرفه‌ای و چه دیگر ورزشکاران استان دریافت نشده است.
به گزارش فریاد، به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان ایلام، مظفر علی‌شائی اظهار داشت: این موضوع نشان دهنده رعایت قوانین و مقررات بهداشتی از سوی جامعه ورزش و جوانان استان است و امیدواریم با اجرای این مقررات شاهد سلامت کامل جامعه ورزش استان در کنار دیگر هم استانی‌های خود باشیم.
وی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و ابلاغ دستورالعمل‌های ستاد کرونا، اداره ورزش و جوانان استان در راستای اعلام دستور تعطیلی اماکن ورزشی در سراسر استان اقدام کرده است و با توجه به برقراری هماهنگی و تعامل مناسب بین باشگاه‌داران و ورزشکاران تمامی باشگاه‌داران با توجه ویژه به دستورالعمل‌های لازم اماکن ورزشی، باشگاه‌های خود را تا اطلاع بعدی تعطیل کرده‌اند.
علی‌شائی یادآور شد: این اداره با شعار در خانه بمانیم و در خانه ورزش کنیم و ایجاد پویش‌های مجازی برای ترویج فرهنگ ورزش در خانه و ارائه الگوی حرکات ورزشی مفید در خانه از سوی ورزشکاران رشته‌های مختلف سعی در ترویج و اقدام این سبک ورزشی سالم برای جامعه ورزش و جوانان ارائه می‌کند که در روزهای ناگزیر بحران کرونا و خانه ماندن روحیه ورزش دوستان حفظ و تقویت شود.
نظرات ارسال نظر