رئیس کارخانه دانه‌بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام عنوان کرد:

کارخانه دانه‌بندی پالایشگاه گاز ایلام قابلیت تولید روزانه 500 تن گوگرد را دارد

رئیس کارخانه دانه بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام گفت: با شروع تولید پایدار و بدون وقفه و با برقراری نوبت کاری شب، کارخانه دانه‌بندی پالایشگاه گاز ایلام قابلیت تولید روزانه 500 تن گوگرد را دارد. 
به گزارش فریاد و به نقل از روابط عمومی پالایشگاه گاز ایلام، مهندس افشین بیرامی با بیان اینکه برای تحقق این میزان تولید، تغییراتی در شیفت کاری داده شده است، افزود: کارخانه دانه‌بندی پالایشگاه گاز ایلام در سطح استان یکی از شرکت‌هایی است که در تولید با کیفیت بالا پیشتاز بوده و در سال جاری نیز مصمم است که نقش بسزایی در رونق تولید ایفاء کند. 
وی با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری پیش‌بینی می‌شود که بیشترین تولید و با کیفیتی بالاتر از استاندارد رونق تولید در این کارخانه محقق شود، تصریح کرد: در تولید تمام وقت 24 ساعته فرصت بررسی و پایش و مهندسی معکوس قطعات دستگاه‌ها برای عبور از تحریم‌ها نیز  به دست می‌آید. 
رئیس کارخانه دانه‌بندی گوگرد شرکت پالایش گاز ایلام به مزایای تولید پایدار اشاره و خاطرنشان کرد: کاهش شدید هزینه‌های تامین قطعات از خارج از کشور با استفاده از توان تولیدکنندگان داخلی، کاهش استهلاک و در نتیجه کاهش هزینه‌های تعمیراتی، کاهش توقفات تولید و افزایش راندمان دستگاه‌ها و در نتیجه پایداری بیشتر تولید، از مزایای تولید پیوسته می‌باشد. 
بیرامی با اشاره به اینکه با کاهش هزینه‌های تامین قطعات و با استفاده از توان شرکت‌های تولیدکننده داخلی پیش‌بینی می‌شود 40 درصد صرفه‌جویی اقتصادی و برگشت سرمایه به داخل کشور انجام شود، افزود: با شروع تولید پیوسته بدون وقفه در این کارخانه پیش‌بینی می‌شود که ظرفیت افزایش 50 درصدی محصول تولیدی را داشته باشیم و کیفیت نیز در کنار آن افزایش خواهد یافت. 
وی به میزان تولید گوگرد پاستیلی در سال گذشته اشاره کرد و گفت: در سال گذشته بالغ بر60 هزار تن تولید شده که علاوه بر مصرف داخلی بیش از27 هزار تن گوگرد به خارج از کشور صادر شده که ارزآوری قابل توجهی برای شرکت داشته است.
نظرات ارسال نظر