هت تریک قهرمانی پرسپولیس

تیم پرسپولیس با غلبه بر پارس جنوبی، برای سومین بار متوالی قهرمان لیگ برتر شد.
به گزارش فریاد، هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به هفته پایانی رسید و هشت دیدار این هفته از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به صورت همزمان آغاز شد که در مهمترین بازی، پرسپولیس در بوشهر به مصاف پارس جم رفت و با برتری مقابل این تیم به مقام قهرمانی دست یافت.
پرسپولیس برای کسب جام امروز پارس جنوبی جم را پیش روی خود داشت. پارس جم جنوبی هرچند در رتبه 12 لیگ برتر قرار دارد ولی تیمی به مراتب بهتر از این رتبه دارد و بسیار جنگنده ظاهر شده است.
رقابت بین پرسپولیس و پارس جنوبی جم درگیرانه و نزدیک بود. بازی از ابتدا در میانه زمین دنبال می‌شد و هر دو تیم به دنبال شناخت دقیق رقیب خود بودند. با این حال با گذشت زمان پارس جنوبی جم به رقیب چیره شد با این حال در این میان ضدحمله‌های شاگردان برانکو شکل می‌گرفت اما به مقصد نمی‌رسید. در دقیقه هشت میرهادی میرجوان در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد اما سیدجلال حسینی اجازه نداد او ضربه اش را بزند. در ادامه بازی به آرامی دنبال شد. در دقیقه 40 اما گل مشکوک به آفساید ماریو بودیمیر توانست پرسپولیس را جلو بندازد و در نهایت با پایان نیمه دوم قهرمانی این تیم را تضمین کند.
سعید مظفری کارشناس داوری و داور سابق فوتبال ایران که اکنون مقیم کانادا است اعتقاد دارد گل پرسپولیس به پارس جنوبی سالم بود و شاهکار کمک داور بازی است.
نکته جالب دیگر این است که علیرضا بیرانوند، گلر پرسپولیس با توجه به نتایج هفته بیست و نهم لیگ برتر توانست بیشترین کلین شیت را برای خود قطعی کند و بدین ترتیب صاحب دستکش طلایی لیگ هجدهم خواهد شد. این سومین فصل متوالی است که بیرانوند دستکش طلایی لیگ برتر ایران را به خودش اختصاص می‌دهد.
نظرات ارسال نظر