سه گانه برانکو با پرسپولیس

پرسپولیس برای کسب جام امروز پارس جنوبی جم را پیش روی خود داشت. پارس جم جنوبی هرچند در رتبه 12 لیگ برتر قرار دارد ولی تیمی به مراتب بهتر از این رتبه دارد و بسیار جنگنده ظاهر شده است.
به گزارش فریاد، برانکو برای بار سوم با پرسپولیس در لیگ برتر قهرمان شد تا یک رکورد خاص برای خودش در لیگ برتر فوتبال ایران ثبت کند. برانکو هرچند این فصل در لیگ قهرمانان آسیا ناکام بود و برای قهرمانی در لیگ برتر هم تا هفته آخر رقابت کرد ولی با همه این‌ها توانست تا بر مشکلات زیادی از جمله بی ‌پولی‌های قرمزها فائق بیاید و قهرمانی را سه باره تکرار کند.
پرسپولیس امسال رقبای جدی و سرسختی از جمله استقلال، سپاهان و تراکتورسازی داشت که توانست همه‌ی آن‌ها را جا بگذارد. تراکتور با دو کاپیتان اول تیم ملی فوتبال ایران و لژیونرهای خوب چشم به قهرمانی داشت و تا چند هفته پیش نیز جدی‌ترین رقیب پرسپولیس بود که در هفته‌های آخر کم آورد.
سپاهان با امیر قلعه نویی و بازیکنان خوبش شاید جدی‌ترین رقیب پرسپولیس بود که تا لحظات آخر پا به پای سرخ‌پوشان آمد و امشب هم منتظر شکست سرخ‌ها بود تا با یک پیروزی و تکیه بر تفاضل گل داغ قهرمانی را بر دل برانکو بگذارد ولی در نهایت چنین نشد و قلعه نویی که سوابق درخشانی در فتح لیگ برتر دارد باز هم ناکام ماند.
استقلال اما رقیب سنتی پرسپولیس بود که با شفر تا چند هفته پیش بیخ گوش پرسپولیس بود ولی در نهایت در همین سه چهار هفته آخر پنچر شد و از کورس قهرمانی اوت شد. آبی‌ها با اخراج شفر و آوردن فرهاد مجیدی جای او امید داشتند با یک شوک خود را در کورس قهرمانی نگه دارند اما چنین نشد و فرهاد هم ناکام ماند.
نظرات ارسال نظر