معاون فرهنگی، فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام خبر داد:

ارسال 100 اثر داستانی به نخستین جشنواره داستان‌نویسی فیلمان

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: ۱۰۰ اثر داستانی از جوانان و نوجوانان این استان به دبیرخانه نخستین جشنواره داستان نویسی فیلمان ارسال شد.
به گزارش فریاد، یونس قیطانی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: این جشنواره که به همت انجمن شعر و ادب نوید با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبدانان و موسسه گل بابونه بهار برگزار می‌شود ، امروز  شنبه ۲۶ بهمن ماه با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان خواهد داد.
وی با بیان  اینکه در هر بخش جوان و نوجوان، داستان کوتاه و بلند به سه نفر اول جوایز نقدی و لوح تقدیر اهدا می شود، تصریح کرد:  بخش‌های این جشنواره شامل داستان کوتاه و بلند نوجوان برای سنین (۱۰ الی ۲۰ سال) و داستان کوتاه و بلند جوان (۲۰ الی ۴۰ سال) با موضوع آزاد است.
قیطانی از ارسال  بیش از ۱۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت:  ایجاد جریان رقابت فعالانه در داستان‌نویسی جهت پویایی این هنر ادبی در نسل نوجوان و جوان، تقویت انگیزه امید و علاقه در نسل نوجوان برای تلاش در زمینه داستان‌نویسی و تقویت همگرایی دو نسل جوان و جوان داستان‌نویس در یک رقابت پویا از اهداف برگزاری این جشنواره است.
نظرات ارسال نظر