سارا فلاحی، منتخب مردم استان در مجلس:

با تمام توان و تعهد، برنامه‌هایم را اجرا می‌کنم

سارا فلاحی، منتخب مردم حوزه انتخابیه مردم ایلام، مهران، ایوان، چرداول، ملشکاهی و سیروان در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم و مسئولان برگزاری انتخابات تقدیر کرد.
به گزارش فریاد، متن پیام سارا فلاحی بدین شرح می‌باشد:
با سپاس و ستایش به درگاه پروردگار بزرگ و با درود به روان مطهر شهدای مظلوم سرزمینم و بنیانگذار جمهوری اسلامی و آرزوی طول عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب؛ با نهایت احترام، ادب و ارادت به محضر همه‌ی مردم تاریخ‌ساز استانم که در خلق این حماسه نقش‌آفرین بودند، این فرزند خود را در نشست‌های گرم و صمیمی خانوادگی، محلی، خیابانی و فضاهای تبلیغاتی یاری نمودند، تشویق نمودند، مورد انتقاد قرار دادند و بدون هیچ‌گونه چشمداشتی، خود و برنامه‌هایم را تبلیغی محترمانه نمودند سپاسگزارم.
افتخار می‌کنم که شما مردم شریف مدال خدمتگزاری را بر گردن این خواهر کوچکتان آویختید و اینجانب را لایق این وظیفه‌ی خطیر و مهم دانستید.
ضمن احترام به سایر کاندیداهای محترم که از سر تعهد و دلسوزی خود را در معرض رای مردم قرار دادند و آرزوی توفیق و تندرستی برای این عزیزان، از همه مردم گرانمایه و نجیب استانم که با دل و جان تلاش کردند و این خواهر کوچک خود را حمایت و همراهی نمودند، بی‌نهایت سپاسگزارم و قدر زحمات بی‌دریغ و مشفقانه‌ی شما خوبان را می‌دانم. بی‌تردید رای اعتماد شما بار مسئولیت بسیار سنگینی است که آگاهانه و با توکل به خداوند متعال و پشتیبانی و همراهی شما مردم فهیم و همفکری نخبگان استان آن را پذیرفته‌ام. امیدوارم که با حمایت همیشگی شما امانتدار قابل و شایسته‌ای در حیطه‌ی خطیر قانونگذاری، نظارت و پیگیری مطالبات و حقوق قانونی و به حق شما مردم گرانقدر و تمامی هم استانی‌های عزیزم باشم.
در پیشگاه شما مردم شریف عهد می‌بندم که با همه توان و تعهدم برای تحقق اهداف و برنامه‌هایی که در معرض رای شما قرار دادم، بکوشم. امیدوارم که در سایه‌ی حمایت مستمر شما و خداوند بزرگ، در این آزمون خطیر روسفید باشم.
از نماینده‌ی محترم ولی فقیه در استان،استاندار عزیز، فرمانداران، امامان جمعه و جماعات شهرستان‌ها، نهادهای انقلابی، اعضای محترم هیات‌های اجرایی و نظارت، بخشداران، دهیاران شهرداران، نیروهای محترم انتظامی و امنیتی، اصحاب رسانه و صاحبان قلم و همه‌ی کسانی که در برگزاری این حماسه نقش آفریدند، بی‌نهایت سپاسگزارم.
نظرات ارسال نظر