آمادگی یگان ویژه برای تامین آرامش رای دهندگان

فرمانده یگان‌های ویژه نیروی انتظامی گفت: پلیس آماده برگزاری انتخابات است و اولویت یگان‌های ویژه در انتخابات پیش رو، تامین امنیت و ایجاد آرامش برای رای دهندگان است.
به گزارش فریاد، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی از آمادگی یگان ویژه برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: دوم اسفند ماه، نماد همدلی مردم ایران زمین و برگ زرین دیگری بر تاریخ این مرز و بوم خواهد بود که با مشارکت حداکثری مردم ولایت مدار در انتخابات به منصه ظهور خواهد رسید.
وی با بیان اینکه انتخابات موضوع سرنوشت ساز و پر اهمیتی است، افزود: مردم ما نسبت به تعیین سرنوشت کشور خود احساس مسئولیت و وظیفه می کنند که میزان مشارکت مردم در انتخابات گذشته کشور گواه این ادعاست.
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: در تلاش هستیم این انتخابات نیز همچون گذشته، در کمال آرامش، اقتدار و امنیت برگزار شود، یگان ویژه نیز آماده برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است و با برنامه‌ریزی دقیق در دوم اسفند ماه، روز سرنوشت ساز ملت ایران، تلاش خواهد کرد با به کارگیری تمام ظرفیت و پتانسیل خود از برگزاری انتخابات در فضایی سرشار از نظم و امنیت، صیانت کند.
وی اظهار داشت: انقلاب امروز در میان مردم زنده‌تر از گذشته است و مردم با افزایش بصیرت و سطح آگاهی خود و پیروی از ولایت فقیه و با حضور پررنگ و پر شکوه می توانند با انتخابی صحیح، سرنوشت خود و آینده کشور و انقلاب را تعیین کنند. از سوی دیگر سازماندهی نیروهای پلیس یگان ویژه از ماه های گذشته در دستور کار قرار گرفته تا با صلابت در کنار دیگر واحدها برای تامین نظم و امنیت انتخابات حضور داشته باشند تا این رویداد تاریخی، انقلابی و مردمی به دور از هرگونه مشکل با سلامت و امنیت کامل برگزار شود.
کرمی، مهمترین دستاورد یگان ویژه را حضور مقتدرانه در ماموریت ها دانست و گفت: امید است با همدلی، هماهنگی و تعامل سازنده بین همه دستگاه ها یک انتخابات خوب و دشمن شکن برگزار شود و یگان ویژه در این مسیر همچون گذشت تمام توان خود را برای تامین امنیت انتخابات و برگزاری این مهم به دور از حاشیه به کار خواهد گرفت.
نظرات ارسال نظر