معاون استاندار ایلام در گفت و گو با فریاد:

اخبار منتشره در مورد تایید یا رد صلاحیت داوطلبان ایلام صحت ندارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: خبری که در مورد تایید و یا عدم تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام در فضای مجازی و پایگاه‌های خبری منتشر شده است صحت ندارد.
به گزارش فریاد، محمد نوذری در گفت و گو با خبرنگار فریاد اظهار داشت: تا این لحظه هیچ گونه مورد مشخصی در مورد تایید و یا عدم تایید داوطلبان مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایلام وجود ندارد و اخبار منتشره در برخی کانال‌ها و فضای مجازی مورد تایید یا رد صلاحیت داوطلبان ایلام صحت ندارد.
نودری ادامه داد: باید به این نکته توجه داشت که تایید یا رد صلاحیت داوطلبان مجلس شورای اسلامی به صورت کاملاً محرمانه به فرمانداری‌های حوزه‌های انتخابیه و آن نیز فقط به خود داوطلبی که صلاحیت وی رد گردیده و یا صلاحیت وی احراز نگردیده است، اطلاع داده می‌شود و چنین نیست که اطلاع‌رسانی عمومی در مورد آن انجام شود و بعد از این مرحله است که فرد مذکور می‌تواند اقدامات لازم برای اعتراض و پیگیری در این مورد را انجام دهد.
وی بر لزوم رعایت قانون توسط همگان تاکید کرد و گفت: رعایت قانون برای همه لازم است و رسانه‌ها نیز از این موضوع مستثنی نیستند و می‌بایست که تمام رسانه‌ها و همچنین کانال‌ها و فعالان در فضای مجازی، از انتشار اخبار مربوط به صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی تا اعلام نهایی توسط شورای نگهبان اجتناب ورزند.
از دیروز برخی از کانال‌ها و سایت‌ها، اخباری مربوط به تایید و یا ردصلاحیت برخی چهره‌های انتخاباتی در ایلام انتشار داده بودند.
نظرات ارسال نظر