برگزاری اختتامیه جشنواره فصلی مطبوعات ایلام در نیمه دوم آبان

رییس خانه مطبوعات استان ایلام گفت: اختتامیه نخستین جشنواره فصلی مطبوعات این استان نیمه دوم آبان ماه جاری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری برگزار می‌شود.
به گزارش فریاد، عبدالحمید کرمی افزود: این جشنواره به منظور افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوای رسانه‌ای برگزار می‌شود و از تمامی روزنامه‌نگاران، خبرنگاران، عکاسان و اصحاب رسانه برای شرکت در این جشنواره دعوت شده است.
وی حمایت از تولیدکنندگان آثار رسانه‌ای، ارتقای کمی و کیفی آثار در بخش‌های مختلف و ایجاد رقابت سالم در بین اصحاب مطبوعات با توجه به برگزاری این جشنواره در فصل‌های مختلف سال برای تولید آثار فاخر را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.
رئیس خانه مطبوعات ایلام زمینه‌های جشنواره را در ۲ بخش آزاد شامل سرمقاله، مقاله و یادداشت، گزارش، مصاحبه و بخش ویژه شامل  آتش‌سوزی، سیل و  اربعین عنوان کرد.
وی افزود: آثار ارسالی که از اول فروردین تا پایان شهریور ۹۸ در مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز منتشر شده‌اند، مورد داوری قرار می‌گیرند.
وی گفت: مطبوعات لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتن‌های داخلی ادارات، امکان شرکت در این جشنواره را ندارند.
وی جوایز جشنواره را در بخش آزاد، نفر اول پنج میلیون ریال، نفر دوم سه میلیون ریال و نفر سوم دو میلیون ریال عنوان کرد و گفت:جوایز بخش ویژه نیز مبلغ پنج میلیون ریال به همراه لوح تقدیر است.
نظرات ارسال نظر