یک هزار و ۴۰۰ واحد مسکن ملی در ایلام در حال ساخت است

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام با بیان اینکه یک هزار و ۴۰۰ واحد مسکن ملی در استان درحال ساخت است گفت: یک هزار و ۱۹۶ واحد نیز در حال مراحل صدور پروانه احداث است.
به گزارش فریاد، عبدالله بهادری در نشست شورای تامین مسکن ایلام از اجرایی شدن یک هزار و ۴۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در قالب ۶۲ پروژه خبر داد و اظهار داشت: تاکنون بیش از ۱۵ هکتار زمین برای احداث مسکن طرح اقدام ملی سطح استان واگذار شده است.
وی افزود: مراحل احداث این تعداد واحد مسکونی توسط کارگزاری‌ها طبق تفاهم نامه‌های مختلف ازجمله ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و … اجرایی شده است.
بهادری عنوان کرد: در استان ایلام ۱۷ هزار و۵۳ مور ثبت نام برای مسکن ملی به ثبت رسیده است که از این تعداد تاکنون سه هزار و ۸۳۱ مور حائز شرایط اولیه و ۲ هزار و ۹۸۱ مورد نیز تایید نهایی شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی ایلام با بیان اینکه از این تعداد اشخاص تأیید شده نیز یک هزار و ۷۳ مورد اقدام به واریز سهم آورده بالای ۴۰ میلیون تومانی کرده‌اند. افزود: میزان سهمیه مسکن مورد نیاز شهر‌های استان و وضعیت زمین موجود مورد نیاز در طی دو سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ طبق قانون جهش تولید مسکن ۱۴ هزار و ۶۲ واحد است.
طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شده است.
نظرات ارسال نظر