جزییات مسابقات کیوکوشین کاراته wkfb ‌در ایران

مسابقات و سمینار بین المللی کیوکوشین کاراته wkfb در روزهای 27، 28 و 29 مهرماه سال جاری در شهر اهواز برگزار خواهد شد.
به گزارش فریاد، به نقل از سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb، سیاوش باران‌وند مشاور رسانه‌ای سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkf گفت: به اطلاع عموم مردم عزیز کشورمان بویژه ورزشکاران رزمی می‌رسانیم با هماهنگی‌های به عمل آمده با ریاست محترم سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb، جناب آقای کانچو محمد سرکوهکی و هماهنگی‌های صورت گرفته با فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران، شهر اهواز مرکز استان قهرمان پرور خوزستان در روزهای 27، 28 و 29 مهرماه سال جاری میزبان مسابقات و سمینار بین المللی کیوکوشین کاراته wkfb خواهد بود.
مشاور رسانه‌ای سازمان جهانی کیوکوشین کاراته wkfb خاطر نشان کرد در حاشیه این سمینار شاهد برگزاری یک سری مسابقات از این رشته رزمی هیجان انگیز در شهر اهواز خواهیم بود.
باران‌وند گفت: کشورهای زیادی جهت عضویت در این سازمان اعلام آمادگی نموده‌اند و خواهان حضور در این سمینار شده‌اند و به فضل پروردگار کشور عزیزمان در آینده‌ای نزدیک به قطب این ورزش پر طرفدار در جهان تبدیل خواهد شد.
سیاوش باران وند افزود: خاستگاه این سبک کیوکوشین کاراته در کشور ژاپن بوده که با همت و تلاش هموطنان عزیز فعال در این ورزش در صدد بومی سازی این سبک در کشور هستیم.
به گفته باران‌وند، با برگزاری این سمینار شاهد جذب علاقه‌مندان بسیاری در این رشته رزمی خواهیم بود  و از این فرصت استفاده می‌کنیم و دست یاری همه عزیزان را در اشاعه این ورزش می‌فشاریم و از همه دست اندرکاران برگزاری مسابقات و سمینار در اهواز کمال تشکر و قدردانی را داریم.
نظرات ارسال نظر