آغاز فصل جدید شکرستان

شبکه نسیم با سری جدید مجموعه پویانمایی شکرستان به استقبال اعیاد قربان و غدیر می‌رود.
به گزارش فریاد، به نقل از  روابط عمومی شبکه نسیم، سری جدید مجموعه «شکرستان» در آستانه ایام غدیر و قربان به جدول پخش این شبکه اضافه خواهد شد و از یکشنبه ٢٧ تیرماه هر شب ساعت ٢٢:١٥ روی آنتن خواهد رفت.
«شکرستان» از قدیمی‌ترین و پرطرفدارترین انیمیشن‌های ایرانی است  که تا کنون حدود ۳۰۰ قسمت از آن تولید و پخش شده است. این مجموعه پویانمایی که تمام عناصر آن برگرفته از فرهنگ، آداب و رسوم، ظرفیت‌های هنر ایرانی است به تهیه‌کنندگی سید مسعود صفوی و توسط مرکز پویانمایی صبا تولید می‌شود و در این مسیر موسیقی، نوع قصه‌گویی، گرافیک، راوی، طراحی فضا در راستای هدف اصلی وتولید یک انیمیشن تمام ایرانی، قرار داشته است.
این مجموعه، قصه‌گوی فرهنگ اصیل ایرانی است و تاکنون به زبان عربی، انگلیسی و برخی از کشورهای آسیای جنوب شرقی دوبله شده است. «شکرستان» ابتداً با روایت زنده‌یاد مرتضی احمدی آغاز شد و پس از آن سید شهاب حسینی و علی همت مومی‌وند این داستان را ادامه دادند.
این انیمیشن با تکنیک کات اوت تولید و با مدیریت دوبلاژ شوکت حجت و با هنرمندی اکبر منانی، شهروز ملک آرایی، جواد پزشکیان، تورج نصر، سعید شیخ‌زاده، ابراهیم شفیعی، اردشیر منظم، فرانک رفیعی و نرگس فولادوند دوبله و صداگذاری شده است.
علاقمندان به این مجموعه می‌توانند سری جدید را از شنبه ٢٧ تیرماه در شبکه نسیم دنبال کنند.
نظرات ارسال نظر