جمیل صادقی فر:

افراد دارای علائم کرونا از طریق فضای مجازی پیگیر انتخابات شوند

افراد دارای علائم کرونا، بیماری خاص و بیماری زمینه‌ای از طریق فضای مجازی پیگیر انتخابات شوند.
به گزارش فریاد، جمیل صادقی فر در نشست ستاد کرونا استان با بیان اینکه افراد دارای علائم کرونا در ستاد های انتخاباتی و در بین مردم حاضر نشوند اظهار داشت: همچنین افرادی که دارای بیماری های خاص و زمینه ای  هستند، سعی کنند از طریق فضای مجازی پیگیر انتخابات بوده و در تجمعات حاضر نشوند، زیرا این افراد مستعد ابتلا به کرونا بوده و سلامت آنان بیش از بقیه به خطر می‌افتد.
وی با بیان اینکه کارشناسان مرکز بهداشت طبق چک لیست در ستاد‌های انتخاباتی حضور پیدا کرده و وضعیت رعایت پروتکل‌ها را بررسی می‌کنند از اعضای مرکزی ستاد‌های انتخاباتی استان خواست تا نسبت به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک و حفظ سلامتی توجه داشته باشند.
صادقی فر با تاکید بر اینکه برگزاری تجمعات باید در فضای باز و با رعایت پروتکل ها و زدن ماسک باشد یادآور شد: کاندید‌ها نیز بیشتر از طریق صدا و سیما و فضای مجازی برای تبلیغات خود استفاده کنند.
وی وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان را در پایانه‌ها حدود ۶۶ درصد اعلام کرد و گفت: بیشترین میزان رعایت پروتکل‌ها در ادارات با ۸۷ درصد بوده است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی میزان تزریق واکسن کرونا در استان ایلام را ۲۶ هزار نفر اعلام کرد و گفت: گروه‌های سنی ۷۰ سال واکسن زده و در انتظار اجرای مرحله دوم واکسیناسیون هستیم.
صادقی فر افزود: از نظر تعداد پایگاه‌های تزریق واکسن در کشور در ردیف ۱۶ و تعداد تیم‌ها با وجود ۵۰ تیم وضعیت مطلوبی داریم.
وی ادامه داد: با توجه به نگرانی ابتلا به کرونا از سمت جنوب استان باید هوشیاری زیادی داشته باشیم و بخصوص در این یک هفته تبلیغات انتخاباتی نسبت به سلامت مردم با رعایت خاص پروتکل‌ها دقت کنیم.
نظرات ارسال نظر