مدیر تیم فوتبال امید ایران:

تلاش باشگاه پرسپولیس حفظ گل‌محمدی است

مدیر تیم فوتبال امید ایران گفت: تلاش درویش و مجموعه باشگاه پرسپولیس این است که گل‌محمدی به تیم بازگردد و برخلاف برخی شایعات مهدوی‌کیا برنامه‌ای برای حضور در پرسپولیس ندارد.
به گزارش فریاد، محمد محمدی در مورد برنامه‌های تیم فوتبال امید ایران گفت: امروز مهدوی ‌کیا به بازیکنان استراحت داد. از فردا نفرات جدید می‌آیند و تست کرونا می‌دهند و پس از اعلام جواب تست‌ها تمرینات از سر گرفته می‌شود.
مدیر تیم فوتبال امید ایران در مورد اختلاف فدراسیون و مهدی مهدی‌کیا اظهار داشت: بحث دلخوری نبود. بحث ناهماهنگی بود. توافقاتی که فدراسیون با مهدوی ‌کیا داشت امکان انجامش وجود نداشت. برای مثال در قانون مربی ایرانی نمی‌تواند دریافت ارزی داشته باشد. مهدوی‌کیا بدون هیچ مشکلی قرارداد یورویی‌ خود را به ریالی تبدیل کرد و همان هم با تخفیف امضا شد. این موضوع باعث شد کمی کار دچار اختلال شود.
وی تاکید کرد: برای مثال قصد انجام بازی دوستانه داشتیم که متوجه شدیم همه رقبا برنامه دارند. باید این زمانی که از دست رفته را جبران کنیم و به هدفمان در ازبکستان برسیم.
محمدی در مورد فعالیتش در باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: من چندین سال است که با درویش دوست هستم. هنوز حکمی نگرفتم و فعلا در سطح همفکری به باشگاه کمک می‌کنم.
وی در مورد سرمربیگری مهدی مهدوی کیا در پرسپولیس گفت: تلاش درویش و باشگاه پرسپولیس حفظ یحیی گل‌محمدی است. مهدوی‌کیا در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای باشگاه پرسپولیس ندارد. تمام تمرکزش روی تیم امید است. البته من از 10 دقیقه دیگر خبری ندارم اما دو روز قبل بین دو تمرین تیم امید، در باشگاه پرسپولیس بودم و چهار ساعت جلسه داشتیم. تمام فکر و ذکر رضا درویش این است که گل محمدی در این تیم بماند.
مدیر تیم امید ایران ادامه داد: برخی سبب می‌شوند آدم‌های آرام عصبی شده و از کوره در بروند اما فقط این را می‌بینیم و دلیلش را نمی‌بینیم. همه اذعان دارند گل محمدی صبور و آرام است اما کار را به جایی می‌رساند که این آدم آرام مجبور است اینگونه اعتراض کند. مردم دلیل را موشکافانه نمی‌بینند که چرا او چنین کاری کرد اما همه تلاش درویش و هیات مدیره پرسپولیس این است که گل‌محمدی تا آخر فصل حفظ شود.
وی با اشاره به انتخاب مرد اخلاق فوتبال تاکید کرد: وحید امیری با اختلاف مرد سال فوتبال ایران است.
محمد محمدی در مورد ‌دلایل افت حامد لک‌ اظهار داشت: مشکل حامد لک فقط روحی و روانی است. او دروازه‌بان خیلی خوبی است و سطح توانایی و فنی‌اش در سطح گلرهای تیم ملی است. زمانی که چنین افتی رخ می‌دهد مشکلش فقط روحی و روانی است.
وی افزود: من با حامد لک تلفنی صحبت کردم و دوست داشتم بدانم مشکلش چیست تا کمکی کنم. حامد هم گفت که از نظر روحی و روانی مشکل پیدا کرده است.
دروازه‌بان اسبق پرسپولیس گفت: مقداری هم صفحات مجازی تاثیر می‌گذارند. من به حامد لک توصیه‌هایی کردم اما حامد از دروازه‌بان‌های خوب ایران است.
نظرات ارسال نظر