اجرای ۱۸ مرحله خدمات تخصصی بسیج جامعه پزشکی در ایلام

مسوول بسیج جامعه پزشکی ایلام: به مناسبت برگزاری کنگره سه هزار شهید استان، ۱۸ مرحله از اعزام گروه‌های چند تخصصی پزشکی به مناطق محروم و حاشیه شهر‌ها برگزار شده است.
به گزارش فریاد، سرهنگ علی مریدی گفت: این تعداد خدمات تخصصی از خردادماه سال جاری تاکنون در نقاط مختلف استان ایلام با مشارکت کادر بهداشت و درمان بسیج جامعه پزشکی و خیرین از جمله بنیاد ملی احسان در قالب کمیته درمان کنگره برگزار شده است.
وی افزود: گروه‌های تخصصی دندان پزشکی همراه با یونیت سیار، داورخانه و داروی رایگان، پزشک عمومی، اطفال، زنان و زایمان، چشم پزشک و... در برخی مناطق سونوگرافی و آزمایشگاه نیز در این رزمایش‌های درمانی مستقر می‌شوند و به مردم این نواحی خدمات رسانی می‌کنند.
مسوول بسیج جامعه پزشکی ایلام یادآور شد: تمام خدمات ارائه شده پزشکی و درمانی رایگان است و در مواردی که بیمار نیازمند تکمیل درمان و ارجاع به پزشکان دیگر و حتی اعزام به خارج استان دارد نیز تمام روند مداوای وی رایگان انجام می‌گیرد.
سرهنگ مریدی با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه‌های بسیج جامعه پزشکی استان آغاز رزمایش طرح غربالگری محله به محله شهید سلیمانی است گفت: در این برنامه به مدت ۱۰ روز افرادی که به هر عنوان هنوز موفق به دریافت واکسن کرونا نشده‌اند در این طرح محله محور واکسینه می‌شوند.
کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام از چهارم تا ۱۱ آذرماه برگزار می‌شود.
نظرات ارسال نظر