دنباله‌روی وزیر خارجه بحرین از رویکرد صهیونیست‌ها در قبال ایران

وزیر امور خارجه بحرین در گفتوگویی ادعاهایی را درباره اهداف برنامه هسته‌ای ایران و نقش ایران در منطقه مطرح کرد.
به گزارش فریاد، به نقل از شبکه صهیونیستی آی24، عبداللطیف بن رشید الزیانی در گفت‌وگویی اختصاصی با این شبکه با مطرح کردن ادعای وجود اهداف نظامی در برنامه هسته‌ای ایران گفت: رسیدن ایران به موقعیت دست یافتن به تسلیحات هسته‌ای، رخ دادی فاجعه بار نه فقط برای منطقه، بلکه برای جهان خواهد بود.
از وزیر خارجه بحرین پرسیده شد موضع او درباره برخی گزارش‌ها چیست که می‌گویند رژیم صهیونیستی در حال آماده شدن برای مداخله‌ای نظامی به جهت ممانعت از عبور ایران از مرحله آستانه هسته‌ای است. او بدون اظهار نظر به خصوصی درباره سیاست اسراییل، با اشاره‌ی آشکاری به اقدامات دیپلماتیک بین‌المللی به عنوان گزینه‌ای مطلوب‌تر از اقدام یک جانبه نظامی، تاکید کرد حل کردن مسئله تهدید هسته‌ای ایران «به طور جامع» امکان پذیر است.
ادعاهای وزیر امور خارجه بحرین درباره برنامه هسته‌ای ایران در حالی مطرح می‌شود که طبق فتوای مقام معظم رهبری، تولید، نگه‌داری و به کارگیری تسلیحات هسته‌ای حرام است.
مقامات کشورمان نیز بر این اساس تاکید کرده‌اند، تسلیحات هسته‌ای در برنامه دفاعی ایران جایی ندارد و برنامه هسته‌ای ایران صرفا اهداف صلح‌آمیز را دنبال می‌کند.
نظرات ارسال نظر