اکران رایگان بیش از ۲۰ فیلم جشنواره عمار در ایلام

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت:بیش از ۲۰ فیلم، همزمان با اکران سراسری فیلم‌های جشنواره عمار به صورت رایگان در ایلام نمایش داده شد.
به گزارش فریاد، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی نجفی با اشاره به اکران عمومی فیلم‌های جشنواره عمار در استان که برای اولین بار در سطح شهر ایلام اجرایی شده بیان کرد: بیش از ۲۰ فیلم همزمان با اکران سراسری فیلم‌های عمار در اداره کل تبلیغات اسلامی ایلام برای عموم مردم و به صورت رایگان نمایش داده شده و تا هفته آخر دی ماه نیز این اکران‌ها ادامه خواهد داشت.
وی با گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در سه ماهه اول خدمت خود در استان ایلام افزود: از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به ثبت نام ۲۰۰ مدرسه در جشنواره آیین سرو و اضافه شدن ۱۵ مسجد به تعداد مساجد فعال در زمینه‌های اقامه نماز و فعالیت‌های فرهنگی به تعداد قبلی در استان اشاره کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی اضافه کرد: همچنین در این مدت همایش بزرگ تقدیر از فعالان اربعین در شهرستان مهران تشکیل شده و یک پایگاه اجتماعی در مناطق حاشیه نشین شهر ایلام و ۱۰ پایگاه اجتماعی دیگر نیز در شهرستان‌های تابعه جانمایی شده است.
وی در ادامه به فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه قرآنی اشاره کرد و یادآور شد: این فعالیت‌ها در زمینه‌های مانند برپایی چندین محفل بزرگ قرآنی در سطح شهر ایلام و شهرستان‌ها و همچنین طرح جدید و جامع قرآنی که باعث ایجاد نشاط در جامعه قرآنی استان خواهد شد انجام شده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی ادامه داد: رصد و پایش ۱۳۰ خانه قرآنی سطح استان، ایجاد هیات اندیشه ورز قرآنی و تاسیس ۱۴ هیات قرآنی، تشکیل کمیته داوران حفظ قرآن و بروزرسانی بانک اطلاعاتی قرآنی از دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در این مدت است.
نظرات ارسال نظر