استاندار ایلام:

رعایت عدالت در همه مناطق استان در دستور کار دولت سیزدهم است.

استاندار ایلام بهترین منبع عدالت محوری را اجرای سند آمایش سرزمینی عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین هدف دولت سیزدهم تحقق این مهم است.
به گزارش فریاد، حسن بهرام‌نیا روز پنجشنبه در دیدار با بزرگان و معتمدان شهرستان ایوان اظهار داشت: مردم ایوان و قوم کلهر ریشه در تاریخ دارند و شجاعت، سلحشوری، غیرتمندی و فرهیختگی از خصوصیات مردم این منطقه است.
وی با تاکید براین مطلب که عدالت محوری نصب العین مسوولان دولت سیزدهم است، افزود: رعایت عدالت در همه حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، خدماتی، فرهنگی و سیاسی در همه مناطق استان در دستور کار دولت سیزدهم است.
استاندار ایلام تاکید کرد: استان ایلام با وجود وسعت کم و جمعیت کم  شبیه یک کریدور است اما تراز استان از نظر غنای فرهنگی و منابع بسیار بالاست.
استاندار ایلام بیان داشت: ایلام در زمینه موهبت‌های الهی که به این استان اعطا شده در همه ی حوزه‌ها از جمله انرژی، معدنی، صنعتی و کشاورزی و دامداری غنی است.
بهرام‌نیا تاکید کرد: برای توزیع عادلانه فرصت‌ها و منابع بهترین مدرک و سند همان سند آمایش سرزمینی است و براساس این سند استعدادها و ظرفیت‌های هر شهرستانی از جمله توسعه انسانی و اقتصادی آمده است.
به گفته وی براساس اجرای سند آمایش سرزمینی منابع و امکانات را توزیع خواهیم کرد که حقوق همه آحاد مردم در استان لحاظ شود.
نظرات ارسال نظر