آغاز واکسیناسیون فرهنگیان ایلام از فردا

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: واکسیناسیون فرهنگیان استان ایلام از فردا هفتم مرداد ماه و همزمان با عیدسعید غدیر خم آغاز می‌شود.
به گزارش فریاد، دکتر جمیل صادقی‌فر در حاشیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که به صورت ویدیو کنفرانس در سالن جلسات باشگاه فرهنگیان ایلام در حال برگزاری است، افزود: به منظور دایر کردن کلاس‌های حضوری و به منظور ایجاد ایمنی بین فرهنگیان و معلمان بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شد طرح واکسیناسیون فرهنگیان در اولویت قرار گیرد.
وی وضعیت شیوع این ویروس را در پیک پنجم بسیار فاجعه‌بار و خطرناک دانست و انجام واکسیناسیون را لازم و ضروری برشمرد و گفت: انتظار می‌رود فرهنگیان استان از این ظرفیت و سهمیه برای واکسینه شدن استفاده کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام نیز در این نشست با قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی استان و اهتمام جدی به جامعه بزرگ فرهنگیان در اجرای واکسیناسیون این قشر، گفت: همه مدیران و رؤسای آموزش و پرورش استان با تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود آمادگی همکاری با دانشگاه علوم پزشکی را دارند.
امیر مهردادی افزود: در این طرح که از روز پنجشنبه هفتم مردادماه مصادف با عید سعید غدیر آغاز می‌شود در مجموع ۱۰ هزار و ‭‭۶۴۷‬‬ فرهنگی استان شامل معلمان مدارس دولتی و کارکنان اداری واکسینه می‌شوند.
نظرات ارسال نظر