تشکیل کمیته علمی کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان ایلام

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام از تشکیل کمیته علمی کنگره ملی ۳۰۰۰ شهید استان ایلام خبر داد.
به گزارش فریاد، محمود علی‌پور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام از تشکیل کمیته علمی کنگره ملی 3000 شهید استان ایلام خبر داد.
 وی، با بیان اینکه احیاء فرهنگ شهادت و ایثار و گرامی‌داشت نام و یاد شهدای گرانقدر از اصلی‌ترین اهداف برگزاری کنگره شهدای استان ایلام است اظهار کرد: عمل به سیره شهدا و گام نهادن در مسیر آرمانهای شهیدان وظیفه‌ای همگانی است و باید مورد توجه جدی مسئولان و مردم قرار گیرد.
علی پور، اظهار کرد: اولین جلسه استانی کمیته علمی کنگره شهدای استان ایلام با حضور روسای دانشگاه‌های استان برگزار شد که در این جلسه ضمن تعیین شرح وظایف اعضاء کمیته، بر برگزاری با کیفیت کنگره شهدا تاکید شد.
وی ادامه داد: در کمیته علمی کنگره شهدای علمی استان، دانشگاه‌ها، سازمان بسیج علمی و پژوهشی و بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فعالیت دارند.
مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام، در پایان اظهارات خود حمایت از طرح‌های پژوهشی، کتاب و پایان نامه‌های دانشجویی با موضوعات دفاع مقدس و شهداء، جمع‌آوری آثار شهداء و ترجمه کتب دفاع مقدس به زبان‌های خارجی را از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده کمیته علمی کنگره شهدای استان برشمرد و تصریح کرد: ستاد کنگره شهدای استان آماده ارائه پیشنهادات و ایده‌های تمام اقشار برای هرچه باشکوه برگزار کردن کنگره شهدای استان است .
گفتنی است بنا بر اعلام ستاد کنگره ملی 3000 شهید استان ایلام، این ویژه برنامه بزرگ، در گرامیداشت هفته بسیج برگزار خواهد شد.
نظرات ارسال نظر