عضو کمیسیون انرژی بیان کرد؛

سهمیه‌بندی بنزین؛ تصمیم شورای اقتصادی سران سه قوه

نماینده ایلام در مجلس و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تصمیمی در خصوص سهمیه‌بندی یا افزایش قیمت بنزین اتخاذ نکرده است.
به گزارش فریاد، جلال میرزایی با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر سهمیه‌بندی و دونرخی شدن بنزین بیان کرد: تصمیم به سهمیه‌بندی بنزین در جلسه سران سه قوه و شورای هماهنگی اقتصادی اتخاذ شده است و مجلس در آن نقشی نداشته است.
وی با بیان اینکه در زمان بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق پیشنهادات نمایندگان در خصوص مدیریت مصرف سوخت بررسی شد ولی هیچکدام رأی نیاورد چرا که اکثر پیشنهادات بر مبنای کمیته امدادی کردن جامعه بود، اظهار کرد: نه دولت حاضر بود به تنهایی این مسئولیت را قبول کند و نه مجلس آمادگی داشت مسئولیت این تصمیم را بپذیرد چرا که وارد سال انتخابات شده است.
این عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به مطالب مطرح شده در خصوص افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن از فردا اظهار کرد: بنده از جزئیات دقیقش خبر ندارم اما آنچه که در این زمینه شنیده‌ام بناست تا سقف ۶۰ لیتر قیمت همان ۱۰۰۰ تومان باشد و بیش از آن براساس نرخ آزاد ۲۵۰۰ تومان باشد. بنده از زمان اجرای دقیق این طرح اطلاعی ندارم.
نظرات ارسال نظر