مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام:

رسانه‌ها در خط مقدم معرفی داوطلبان شایسته و اصلح به افکار عمومی هستند

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام در نشست خبری خود با اصحاب رسانه‌ استان ایلام، به بیان برخی برنامه‌های این رسانه برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خبر داد.
به گزارش فریاد، محمد بازوند در نشست خبری خود با اصحاب رسانه‌ استان ایلام، اظهار داشت: امروز رسانه‌ها میدان‌دار و در خط مقدم معرفی داوطلبان شایسته و اصلح به افکار عمومی هستند تا مردم نیز با کمک آنها در میان تعداد زیاد داوطلبان و کاندیداها فرد اصلح را انتخاب و روانه مجلس کنند.
بازوند ادامه داد: چیزی که باید به آن توجه داشت این است که رسانه‌ها به عنوان یک پل ارتباطی میان مردم و داوطلبان هستند و لازم است با رعایت اصل بی‌طرفی، نهایت تلاش خود را در جهت ترغیب و تشویق مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند و نمی‌توان این موضوع را کتمان کرد که نقش رسانه‌های جمعی در روشنگری مردم و آگاهی‌بخشی به آنها نسبت به موضوع انتخابات و به واسطه آن، انتخاب یک فرد کارآمد و شایسته به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی غیرقابل انکار است.
وی با اشاره به برنامه‌های صداوسیما برای انتخابات هم گفت: صدا و سیما به عنوان یک رسانه فراگیر و عامه پسند، تولید و پخش برنامه‌های مختلفی با محتوای انتخابات و مشارکت حداکثری مردم را جزو برنامه‌های خود قرار داده که این برنامه‌ها از طریق رادیو، تلویزیون و فضای مجازی انتشار می‌یابد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام ادامه داد: راه‌اندازی ۶ رادیو موج اف ام، چهار هزار دقیقه برنامه دهه فجر و بیش از ۶ هزار دقیقه با محتوای انتخابات از سیما و نیز رادیو، تولید و پخش ۶ هزار و ۵۰۰ دقیقه برنامه در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی از جمله برنامه‌های صدا و سیمای مرکز ایلام برای این ایام است.
تنظیم: حجت نوروزی
نظرات ارسال نظر