پیام سارا فلاحی پس از تایید صلاحیت

سارا فلاحی که در لیست تاییدصلاحیت شدگان کاندیداتوری مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان، چرداول، ملکشاهی و مهران قرار گرفته است پیامی را خطاب به مردم صادر کرد.
به گزارش فریاد، متن پیام سارا فلاحی بدین شرح می‌باشد:

یا ایها الذین آمنوا اصبروا و صابروا و رابطوا و اتقوا الله لعلکم تفلحون
ای اهل ایمان، صبور باشید و یکدیگر را به صبر و مقاومت سفارش کنید و مهیّا و مراقب کار دشمن بوده و خداترس باشید، باشد که پیروز و رستگار گردید.
وقتی میان خود و خدای خود را پاک گردانی آن گاه خدا میان تو و مردمت را پاک می‌کند و تو را غرق در محبت خویش و مردم می‌کند.
دور ماندن ۲۱ روزه اینجانب از عرصه رسمی انتخابات اگر چه نگران‌کننده بود اما همراهی و همدلی مردم، دغدغه‌های خالصانه و دلواپسی‌های آنها برای حضور مجدد اینجانب در عرصه‌ای که متعلق به آنهاست بهترین و باعظمت‌ترین موهبتی بود که خدا نصیب بنده به عنوان خواهر این مردم نمود.
آمدن مجدد در این مسیر اصیل خدمتگزاری، مرا بیش از پیش به حفظ ارزش‌های اخلاقی و انسانی مصر می‌سازد و خداوند را شاکرم که هرگز در این مسیر شرافت خود و مردمم را نباخته‌ام و اخلاق و حرمت آبروی انسان‌ها بزرگ‌ترین خط قرمز من در عرصه‌ای است که متاسفانه گاهی حب قدرت برخی را در آن وا می‌دارد که از روی شرافت دیگران عبور کنند تا در عرصه قدرت، شرف حضور داشته باشند؛ حضوری که طبق وعده الهی آبرومندانه نخواهد بود.
بنده به عنوان دختر این دیار که قلبم برای مردمم می‌تپد و غصه‌هایشان مرا وادار به حضور در این عرصه خطیر و سخت نموده است از همه زنان و مردان دیار پرافتخارم ایلام، اعم از خانواده‌های شهدا، ائمه جمعه و جماعات، هیأت‌های مذهبی، نخبگان دانشگاهی، ورزشکاران، هنرمندان، اصناف مختلف و نهادهای عدالت‌خواهی که در راه بازگشت اینجانب به عنوان کاندیدای مردم به عرصه انتخابات تلاش نمودند و در این مسیر صرفاً برای احقاق حق وارد عرصه شدند کمال تشکر و قدردانی را دارم.
از شورای محترم نگهبان نیز بابت دقت در مرحله تجدید نظرخواهی تشکر می‌کنم. اگر چه در این مدت وقفه‌ای کوتاه در کار اینجانب ایجاد شد اما آن را طبق وعده الهی به فال نیک می‌گیریم و با قدرت در راستای حفظ شرافت مردم، دستاوردهای انقلاب، امام(ره)، خون پاک شهدا و خط نورانی ولایت و رهبری، گام بر می داریم تا شاید اندکی از حقوق برحق این مردم را برایشان استیفا نمائیم.
خواهر شما سارا فلاحی
نظرات ارسال نظر