مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام:

نباید دولت را تنها گذاشت

قیصربیگی با بیان اینکه در حال حاضر دولت درگیر یک جنگ اقتصادی و روانی تمام عیار با دشمن است، عنوان کرد: دولت به عنوان نماینده مردم و حاکمیت مشغول فعالیت است و در این شرایط حساس که فشار همه‌جانبه بر دولت وارد آمده است نباید دولت را تنها گذاشت.
به گزارش فریاد، مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام در نشست ستاد هماهنگی دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: در ایام دهه مبارک فجر لازم است که مدیران در دستگاه‌های دولتی نسبت به ارائه گزارش و عملکرد دستگاه متبوع خود اقدام لازم را انجام دهند.
آیت قیصربیگی با اشاره به ضرورت‌های اطلاع‌رسانی صحیح و جامع، اظهار داشت: متاسفانه چیزی که در حال حاضر با آن روبرو هستیم این است که در معرفی دستاوردهای دولت با ضعف اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی مواجه بوده‌ایم که لازم است تا مدیران دستگاه‌ها در این زمینه همت لازم را داشته باشند و در ارائه گزارش عملکردهای خود به نحو مطلوب و شایسته‌ای عمل نمایند.
قیصربیگی با بیان اینکه در حال حاضر دولت درگیر یک جنگ اقتصادی و روانی تمام عیار با دشمن است، عنوان کرد: دولت به عنوان نماینده مردم و حاکمیت مشغول فعالیت است و در این شرایط حساس که فشار همه‌جانبه بر دولت وارد آمده است نباید دولت را تنها گذاشت تا به یاری خداوند از این گردنه حساس عبور کنیم.
وی با تاکید بر وظیفه خطیر مدیران در تشریح عملکرد نظام و دولت در این برهه حساس، گفت: در حالی که دشمن با اعمال تحریم‌های ظالمانه و ابزارهای تبلیغاتی که در اختیار دارد تمام تلاش خود را برای ناکارآمد نشان دادن دولت بکار بسته است بایستی با ارائه گزارشات مثبت از عملکرد دولت در جهت خنثی‌سازی و بی‌اثر نمودن اقدامات تبلیغی دشمنان عمل کنیم و نگذاریم که رسانه‌های معاند در القای ناامیدی به جامعه موفق باشند.
مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام ادامه داد: دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی برای دفاع از عملکرد نظام است و دستگاه‌های مختلف دولتی هم می‌بایست آنچنان که شایسته است به گزارش عملکرد دستگاه خود بپردازند چرا که احساس مسئولیت و پاسخگویی در شرایط امروز کشور زیبنده هر مسئول متعهدی است که دل در گرو نظام و انقلاب دارد.
آیت قیصربیگی از مدیرانی که با برنامه‌ریزی درست و اصولی در حوزه اطلاع‌رسانی و دفاع از عملکرد دولت خوب عمل کرده‌اند، تشکر کرد و گفت: نباید برخی نسبت به بُلد کردن دستاوردهای دولت حساسیت به خرج دهند چرا که اگر در این شرایط دولت تقویت شود به معنای تقویت نظام، مردم و کشور است و در طرف مقابل هم تضیف دولت به نفع هیچ شخص و گروه و جناحی و حتی منتقدین دولت نیست.
وی در پایان تاکید کرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امروز خدمات و اقدامات بسیار خوبی در استان انجام شده است که لازم است تا مسئولان مربوطه به روش‌های مختلفی مانند برگزاری نشست‌های خبری، حضور در دفاتر رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها و نیز استفاده از ظرفیت صدا و سیما، و حتی برگزاری تورهای رسانه‌ای نسبت به تشریح این دستاوردها اقدام کنند.
تنظیم: حجت نوروزی
نظرات ارسال نظر