پارکینگ ۱۰ هزار متری در مرز مهران ایجاد می‌شود

معاون عمرانی استاندار ایلام و هیئت همراه با معاون اول استاندار واسط عراق در خصوص زیر ساخت های اربعین با هم دیدار کردند.
به گزارش فریاد به نقل از ایسنا، «احمد کرمی» و «عادل زرگانی» معاون اول استاندار واسط عراق و فرماندار بدره عراق و هیئت همراه در خصوص زیرساخت های اربعین شامل احداث محوطه ترمینال اتوبوس در پایانه مرزی زرباطیه عراق، احداث سرویس های بهداشتی در پایانه طرف عراقی به همت موکب رهپویان ولایت گفتگو کردند.
کرمی معاون عمرانی استاندار ایلام در این دیدار گفت: برنامه ما این است که زیرساخت هایی را که می توان تا اربعین اجرایی کرد برای رفاه حال زوار با هماهنگی طرف عراقی در پایانه زرباطیه انجام دهیم.
وی افزود: در همین رابطه تسطیح و محوطه سازی در این پایانه برای ایجاد پارکینگ اتوبوس ها به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در نزدیکی مرز به همت موکب رهپویان ولایت اجرا می‌شود .
معاون استاندار ایلام خاطرنشان کرد: برای تسریع در اجرای این پروژه ظرف مدت سه روز مجوز های لازم برای استقرار ماشین آلات مورد نیاز  صادر شود و ظرف یک هفته نیز این ماشین‌آلات در پایانه مستقر شوند و تا یک ماه قبل از ایام اربعین عملیات اجرایی آن به پایان برسد .
معاون اول استاندار واسط عراق نیز در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از زحمات طرف ایرانی برای هر گونه همکاری اعلام آمادگی کرد و گفت: ما تمام تلاش خود برای تسهیل در سفر زوار اربعین را صورت می دهیم و این را افتخار خود می دانیم .

 
نظرات ارسال نظر