معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان:

انجمن اسلامی دانش آموزی یعنی رعایت قوانین و همت و تلاش

اردوی طلایه داران فردا توسط انجمن اسلامی دانش آموزان ایلام با حضور اعضای این انجمن برگزار شد.
به گزارش فریاد، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان استان ایلام در محل برگزاری اردوی آموزشی، تشکیلاتی طلایه داران فردا گفت: این اردو که ویژه مسئولین انجمن های اسلامی مدارس دخترانه در استان می‌باشد به مدت سه روز از ۱۵ مرداد لغایت ۱۷ مرداد در محل مجتمع امور تربیتی اداره آموزش و پرورش استان در حال برگزاری است.
روح الله پارسی ادامه داد: در این اردوی تشکیلاتی می‌توان به برنامه هایی از قبیل آموزش های تخصصی، ایجاد نقش آفرینی، مباحث معرفتی، کارگاه‌های تخصصی و مهارت محور، بازی و جنگ شادی، هیات انصارالمهدی(عج) اشاره کرد که با هدف آموزش و توانمندسازی مسئولین انجمن های اسلامی مدارس استان برگزار می‌شود.
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان نیز در این باره اظهار داشت: انجمن اسلامی دانش آموزی یعنی رعایت قوانین و همت و تلاش برای موفقیت در آینده و پرورش مدیران فرهنگی آینده است.
حجت الاسلام والمسلمین کلانتری افزود: دانش آموزان، طلایه داران فردا و آینده سازان کشور می باشند و در شرایط کنونی و استعداد بالای دانش‌آموزان و جوانان کشور، نیروهای فعال و مدافع مملکت جوان ها هستند.
کلانتری تصریح کرد: با وجود شرایط اقتصادی و فرهنگی و بایدها و نبایدها، بار سنگین مسئولیت و هدایت بر دوش دانش آموزان و جوانان است و می‌بایست با تمام وجود برای رسیدن به اهداف والای خود و جامعه تلاش کنید.
نظرات ارسال نظر