افتتاح مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی ایلام با حضور معاون رئیس‌جمهور

مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی استان ایلام با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، افتتاح شد.
به گزارش فریاد، معصومه ابتکار در این مراسم اظهار کرد: حضور در بین جوانان ایده‌پرداز ایلامی در این مرکز برای من بسیار مغتنم است و از همه‌ی دست‌اندرکاران این مرکز تشکر می‌کنم.
وی گفت: تجربه بسیار خوبی از همکاری با جهاد دانشگاهی داریم و هم‌اکنون طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با همکاری این نهاد در حال برگزاری است و عملکرد جهاد دانشگاهی در این زمینه بسیار خوب است.
معاون رئیس جمهور تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم این فعالیت‌های مشترک با جهاد دانشگاهی را توسعه بدهیم و در آینده هم بتوانیم در معاونت زنان و خانواده از طرح‌های مرتبط با فناوری‌های نوین و شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز شکوفایی و نوآوری که برای جوانان و دختران فارغ‌التحصیل بیشتر حمایت کنیم.
ابتکار ادامه داد: یکی از طرح‌هایی که در استان ایلام برای اشتغال‌آفرینی دختران و زنان سرپرست خانوار اجرا خواهد شد، طرح «کمند» است که امیدواریم زمینه بسیار خوبی برای اشتغال‌آفرینی باشد.
معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با وجود شرایط تحریم و جنگ ظالمانه علیه کشور و تلاش تک‌تک ایرانیان و مخصوصاً جوانان، با قوت قلب و دانش و توانمندی و با توکل جوانان بر خدا بر مشکلات فائق می‌آییم و ایران مستحکم و پیروز را به جهانیان نمایش بگذاریم.
معصومه ابتکار امروز با حضور در استان ایلام ضمن شرکت در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان از کارگاه‌های تولیدی زنان ایلامی نیز بازدید و بازارچه دائمی فروش این تولیدات را نیز افتتاح کرد.
دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی نیز در آیین افتتاح به صورت ویدئو کنفرانس نظرات خود را درباره مراکز نوآوری و شکوفایی و اهداف این مراکز بیان کردند.
نظرات ارسال نظر