شمارش معکوس برای «نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱»

سیزدهمین نمایشگاه فناوری‌ نانو با حضور بیش از ۱۶۰ شرکت تولیدی و ارائه‌ دهنده خدمات نانویی، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ از این نمایشگاه در سالن‌های ۵، ۶ و ۴۴ (سالن خلیج فارس) بازدید کنند.
به گزارش فریاد، به نقل از ستاد نانو، در سیزدهمین دوره نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۱ که از روز شنبه ۹ مهر ماه آغاز به کار خواهد کرد، شرکت‌های صنعتی در حوزه‌های مختلفی نظیر نفت و انرژی، بهداشت و سلامت، آب و محیط زیست، کشاورزی و بسته‌بندی، خودرو، رنگ و پوشش، ساختمان، منسوجات و مواد پیشرفته حضور دارند.
در غرفه نانواستارت‌آپ این نمایشگاه، ۴۰ استارت‌آپ بیش از ۱۰۰ محصول فناورانه خود را در معرض نمایش مخاطبان قرار خواهند داد.
یکی از برنامه‌های ستاد ویژه توسعه فناوری‌نانو در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱، دعوت و پذیرش مهمانان خارجی از سراسر جهان با همکاری وزارت امور خارجه است. هدف از حضور این هیات در نمایشگاه، مذاکره تجاری با شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در نمایشگاه ایران نانو است. مهمانان از کشورهای مختلف نظیر برونئی، مالزی، تایلند، چین، سوریه، هند، مکزیک، ترکیه و ارمنستان در حوزه‌های تخصصی مختلف در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱ حضور خواهند داشت تا علاوه بر بازدید از نمایشگاه، جلساتی با شرکت‌های نانویی ایرانی برای همکاری مشترک داشته باشند.
از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه، نشست‌های تجاری میان صاحبان صنایع و کارشناسان تحقیق و توسعه صنایع با شرکت‌های دانش‌بنیان حاضر در نمایشگاه است تا نیازهای صنایع شناسایی شده و بخشی از این نیازهای صنعتی با فناوری‌های داخلی تامین شود. 
آزمایشگاه‌ها نیز در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱ حضور دارند تا خدمات و توانمندی‌های خود را در بخش آزمایشگاهی به جامعه علمی معرفی کنند.
در این نمایشگاه، تورهای بازدید ویژه در نظر گرفته شده است که به مخاطبان کمک می‌کند تا بازدید هدفمندتری را تجربه کنند. لیدرها متناسب با نیاز هر گروه از بازدیدکنندگان، اطلاعات تخصصی و مورد نیاز مخاطب را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.
نیمی از فضای نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۱، در اختیار فعالان صنعتی بوده و ۱۸ درصد به بخش پژوهش و ۱۴ درصد از فضای نمایشگاه نیز به خدمات تجاری‌سازی اختصاص یافته است.
نظرات ارسال نظر