بازدید استاندار ایلام از شهرستان‌های چرداول و سیروان

استاندار ایلام عصر دوشنبه به منظور بررسی آخرین وضعیت کرونا بصورت سرزده به شهرستان‌های چرداول و سیروان سفر کرد و از مبادی ورودی، سطح شهر، بیمارستان امام علی(ع) شهر سرابله و مراکز درمانی بازدید کرد.
به گزارش فریاد، محمد نوذری پس از بررسی اوضاع ضمن قدردانی از زحمات همه عوامل درگیر در کار، دستورات لازم در خصوص اجرای قوی‌تر دستورالعمل‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی را صادر کرد.
وی در حاشیه این بازدیدها گفت: از همکاری خوب مردم و تحمل سختی ها به جهت رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی قدردانی می‌شود اما لازم است این همراهی‌ها بیشتر شود.
 نوذری افزود: کرونا با همراهی و همکاری مردم ‌و مسوولان توام با هم مهار می‌شود و بر سر سلامت مردم با کسی تعارف نداریم.
وی تاکید کرد: همانطور که در ستاد کرونا مصوب شده است برپایی چادر به جهت جلوگیری از شیوع کرونا در دامن طبیعت و جنگل ممنوع است و باید این مصوبه به طور کامل در تمامی استان اجرایی شود.
وی افزود: بر اساس بازدید بعمل آمده هنوز تعدادی چادر در مناطق تفریحی استان و شهرستان چرداول و سیروان برپاست که لازم است در جهت جمع آوری آنها اقدام عاجل صورت گیرد.
استاندار ایلام در ادامه بر تشکیل فوری همیاران سلامت توسط فرمانداران و حمایت دیگر دستگاه‌های درگیر در ستاد کرونا تاکید کرد و گفت: کارگروه همیاران سلامت با مدیریت دهیاران و کمک مراکز بهداشتی و پایگاه های مقاومت در روستاها و با پشتیبانی بخشداری و فرمانداری‌ها و مجموعه دستگاه‌های امدادی و خدمات‌رسان شهرستان‌ها تشکیل می‌شود و مهمترین وظیفه آنها مهار و مدیریت بهتر کرونا در روستاهاست.
شهرستان چرداول به مرکزیت شهر سرابله در ۳۰ کیلومتری و شهرستان سیروان نیز به مرکزیت لومار در ۷۰ کیلومتری ایلام قرار دارد. 
خبرنگار: یونس میرزائی
نظرات ارسال نظر