معارفه بازرس جدید کل استان ایلام

سرپرست استانداری ایلام در مراسم معارفه مدیرکل بازرسی استان ایلام گفت: نظارت‌ها باید منجر به تغییر فرآیندهای فسادزا شود.
به گزارش فریاد، دکتر محمد نوذری در مراسم تکریم و معارفه بازرس کل استان از وحدت و همدلی و همراهی خوب بین مردم و مسئولان استان برای حل مسائل امیدوارکننده دانست و اظهار کرد: وحدت مسیر توسعه را هموار می‌کند و خوشبختانه این مهم در استان ایلام یک نقطه قوت است‌.
وی در ادامه با عنوان این مطلب که اگر کار برای رضای خدا باشد و خدمت برای مردم باشد ارزشمند و ماندگار خواهد ماند، گفت: طول خدمت مهم نیست مهم کیفیت خدمت است و آن در مردم‌داری خلاصه می‌شود.
وی با عنوان این مطلب که در نظام جمهوری اسلامی تودیع نداریم، تاکید کرد: این فرصت خدمت است که تغییر می‌کند و مسئولان بایستی قدر نعمت را با خدمت گذاری صادقانه ادا کنند.
سرپرست استانداری ایلام با تقدیر از بازرس کل سابق استان گفت: وی در مدتی که تصدی بازرس کل استان را داشتند خدمات ارزشمندی ارائه دادند.
وی با آرزوی موفقیت برای بازرس کل جدید گفت: امیدوارم در فضای همدلی و همکاری که در استان وجود دارد فرصت خدمتگذاری بیشتر برای همه ما مهیا شود.
نوذری کار نظارت و بازرسی را در جهت تقویت فرصت خدمتگزاری به مردم عنوان کرد و گفت: این دستگاه‌ها بایست قدرت ریسک‌پذیری را به مدیران بدهند چرا که در شرایط امروز کشور برای رفع مشکلات نیازمند جسارت، خلاقیت و نوآوری مدیران هستیم.
وی اضافه کرد: دستگاه بازرسی صرفاً یک دستگاه قضایی نیست بلکه بایستی یک دستگاه فنی نیز باشد.
وی افزود: بازرسی بایستی تمام ملاحظات امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی تمامی بسترها و زوایای پیدا و پنهانی در جامعه وجود دارد را توام با هم ببیند.
وی بزرگترین سرمایه نظام اسلامی را سرمایه اجتماعی عنوان کرد و گفت: امروز یکی از مهمترین مولفه‌های قدرت ما اقتدار ملی است که از آن به عنوان اصلی‌ترین سرمایه در جامعه یاد می‌کنند و همه دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های نظارتی و بازرسی بایست در جهت تقویت این مهم حرکت کنند.
در این مراسم از زحمات عیسی هواسی تقدیر و مهدی اصلانی کرچی به عنوان بازرس کل استان معارفه شد.
خبرنگار: جواد نوراللهی
نظرات ارسال نظر