پوستر چهارمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌های ایلام هفته آینده رونمایی می‌شود

اولین جلسه ارکان اجرایی چهارمین جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه‌های استان ایلام (زمستان ۹۹_بهار ۱۴۰۰) در محل خانه مطبوعات استان ایلام برگزار شد.
به گزارش فریاد، رئیس خانه مطبوعات و رسانه‌های استان ایلام، در این نشست با اعلام این مطلب که روند برگزاری جشنواره در حال طی شدن است، اظهار کرد: پوستر جشنواره هفته آینده با حضور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ایلام رونمایی می شود.
سامی شهبازی با بیان اینکه جشنواره فصلی یک فصل نوین و بستری فوق العاده برای دیده شدن آثار فاخر و شناخت صاحبان قلم است، گفت: در جشنواره سوم رویش صاحبان آثار اولی که صاحب رده های برتر شدند کاملا نمایان بود.
رئیس خانه مطبوعات و رسانه‌های استان تصریح کرد: شناخت نسل جدید و فعال در سطح رسانه های رسمی استان باعث ایجاد بارقه های امید دربین پیشکسوتان وصاحب نظران صنف رسانه شده واین امید جاریست که در جشنواره چهارم بازهم شاهد رقابت خاک خوردگان صحنه فاخر رسانه با جوانان جویای نام و صاحب سبک این عرصه باشیم که بدون شک رقابتی به غایت دیدنی و پیش برنده است.
شهبازی از دبیر و ارکان اجرایی جشنواره خواست در راستای تقویت ساختارهای تخصصی جشنواره از تجارب حاصل شده سه جشنواره قبل استفاده شود و تاکید کرد: خانه مطبوعات و رسانه‌های استان به یک بلوغ کاری و حرفه‌ای رسیده و درصدد است  متناسب با تغییرات و تحولات روز به سمت نو شدن پیش رود. 
وی با استقبال از ایده تشکیل کارگروهی برای کسانی که ارسال آثار به جشنواره دارند، گفت: این اقدام موجب ایجاد اطمینان مضاعف شرکت کنندگان است  که آثار آنها دریافت و به مرحله داوری راه خواهد یافت.
شهبازی ضمن قدردانی از اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و متولیان مرتبط در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای تقویت بنیه‌های علمی جشنواره فصلی مطبوعات و رسانه‌های استان هم گفت: مجموعه این خرد جمعی چشم‌انداز قابل قبولی را پیش روی ما قرار داده که بدون شک شاهد تاثیرات جشنواره بر روند تولید محتواهای اثرگذار در سطح خبرگزاری‌ها، مطبوعات محلی، نمایندگی روزنامه‌های سراسری و پایگاه‌های اینترنتی دارای مجوز خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: آثاری که در این جشنواره داوری می‌شوند باید از ۱دی ۱۳۹۹ تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ در مطبوعات محلی، خبرگزاری‌های فعال استان، پایگاه‌های اینترنتی و مطبوعات سراسری که در استان نمایندگی دارند درج شده باشد.
نظرات ارسال نظر