سردار احمد حق‌طلب:

عشایر در زمان جنگ تحمیلی حضوری خودجوش در خطوط مقدم جبهه داشتند

مسوول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برنامه‌های اجرایی تدوین شده مسوولان ایلام نشان‌دهنده برگزاری یک کنگره باشکوه و فاخر در استان خواهد بود.
به گزارش فریاد، سردار احمد حق طلب امروز در مراسم اجلاسیه عشایر کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام اظهار داشت: برنامه‌های اجرایی تدوین شده مسوولان ایلام نشان‌دهنده برگزاری یک کنگره باشکوه و فاخر در استان خواهد بود.
وی به برگزاری اجلاسیه عشایر اشاره کرد و افزود : عشایر از جمله محجوب‌ترین اقشار جامعه هستند که در زمان جنگ تحمیلی حضوری خودجوش در خطوط مقدم جبهه داشتند.
سردار حق طلب با بیان اینکه عشایر قشری ایثارگر، شجاع، مظلوم، تولیدگر و فداکار و مرزدار کشور هستند که باید بیشتر از پیش به آن‌ها پرداخته شود گفت: امروز با مشارکت آحاد عشایر استان، اجلاسیه‌ای باشکوه و بی‌نظیر برگزار شد تا یاد و نام شهدای عشایر در قالب این اجلاسیه گرامی داشته شود.
سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام هم گفت: اجلاسیه باشکوه عشایر و ایلات حاصل همکاری و همراهی جامعه عشایری و طوایف استان ایلام بود تا خروجی نهایی یک برنامه شایسته مردم این استان باشد.
دومین اجلاسیه کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام با مشارکت ۲ ایل شوهان و ملکشاهی و با حضور نماینده، ولی فقیه و استاندار ایلام، جمعی از مسوولان کشوری و استانی از جمله رییس بسیج جامعه عشایری کشور، ایلات و طوایف مختلف استان ایلام از شهرستان‌های تابعه در دو راهی میمه-ملکشاهی با برگزاری آیین سنتی چمر برگزار شد.
نظرات ارسال نظر